Zabieg Radiesse

Radiesse...


To nowa generacja wypełniacza, którego charakteryzuje niezwykła różnorodność zastosowania zarówno w kosmetyce, jak i rekonstrukcji, bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych.


Co różni Radiesse od innych wypełniaczy skórnych?
 

Odpowiedzią jest wytrzymałość, długotrwałość, i różnorodność zastosowań. Unikalny skład Radiesse? zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu, charakterystyczną dla innych wypełniaczy, plus długotrwałe efekty. Dzieje się tak dlatego, że Radiesse? składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyapatytu wapnia (CaHA). Cząsteczki te tworzą rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty. Te unikalne zalety preparatu sprawiają, że Radiesse jest idealnym wyborem dla modelowania i rzeźbienia konturu twarzy oraz innych zastosowań medycznych.

 

Radiesse nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych. W związku z powyższym nie ma potrzeby robienia testów uczuleniowych bezpośrednio przed zabiegiem.

 

Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. zabieg Radiesse przeznaczony jest dla osób z widocznymi już oznakami utraty gęstości skóry, nie tylko wyraźnego zwiotczenia, ale także w przypadku nawet młodszej, jeszcze jędrnej skóry, ale z ubytkami tkanki np. po gwałtownym schudnięciu. Ze względu na swój charakter Radiesse bardzo dobrze unosi skórę nie nadając jej nadmiernej objętości, co doceniają kobiety o okrągłych lub owalnych twarzach, u których nadmiar objętości kojarzy się po prostu z pogrubieniem kształtu twarzy.

 

Zabieg zalecany jest szczególnie dla kobiet w okresie menopauzalnym, a u osób często korzystających ze słońca lub palaczy jest nieoceniony jako substancja biorewitalizująca. Ogólnie możemy określić Radiesse jako uniwersalny zabieg dla osób aktywnych zawodowo, korzystających z uroków słońca, sauny, korzystający z oferty zabiegów laserowych.

 

Na uwagę zasługuje również możliwość szybkiego i komfortowego zabiegu korekcji kształtu nosa, dla wszystkich którzy z chirurgią chcą jeszcze poczekać.

 

Jakie są przeciwskazania dla zabiegu Radiesse?


Przeciwwskazaniem do zabiegu są wszystkie stany zapalne i ropne w obszarze poddawanym zabiegowi, opryszczka w stanie aktywnym, ogólny zły stan zdrowia związany z grypą, czy zwykłym przeziębieniem. Uczulenia na składniki preparatu nie zdarzają się, hydroksyapatyt wapnia jest naturalnie występująca substancją w naszym ciele budując nasze kości czy zęby, ale silne zmiany alergiczne w fazie aktywnej wykluczają pacjentów z możliwości wykonania zabiegu.

Polecane zabiegi: Mikrodermabrazja korundowa | Wypełnianie zmarszczek | Botox | Mezoterapia | Leczenie nadpotliwości | Peeling medyczny
| Leczenie zmian naczyniowych | Cellulit | Laser frakcyjny


 

 

Zapytanie ofertowe      


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby
Tytuł projektu: "Rozszerzenie działalności ART FACE Gabinet Medycyny Estetycznej i Dermatologii Aneta Murawiejska-Ptak
poprzez wprowadzenie nowych usług z zakresu medycyny estetycznej"


Beneficjent: ART FACE Gabinet Medycyny Estetycznej Aneta Murawiejska-Ptak, ul. Polarna 15, 43-300 Bielsko-Biała Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Informacje na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl